Перевезення наливних вантажів

Перевезення наливних вантажів
Розрахуйте вартість перевезення

Компанія Лео-Вест Груп надає послуги з транспортування наливних вантажів всіх категорій,як в міжнародному так і внутрішньому сполученні, надаючи всі сервіси, пов’язані з цим напрямком вантажоперевезень, застосовуючи справедливі ціни і забезпечуючи високу якість виконання замовлення!

АВТОЦИСТЕРНИ (перевезення наливних вантажів), Наші тягачі, що відповідають екологічним вимогам “EURO V” в зчепленні з напівпричепами-цистернами об’ємом від 24 до 30 м³ і вантажопідйомністю до 30 тон, з наступними характеристиками:

  • термоцистерни – забезпечують, у процесі транспортування, тепловтрати вантажу не більше ніж 2ºС на добу. Використовуються для перевезення наливних вантажів з високою точкою плавлення. У літній час термоцистерни незамінні при перевезенні молочних продуктів і сокових концентратів;
  • цистерни з паровою сорочкою – для перевезення густих та в’язких наливних  продуктів, що вимагають розігріву перед розвантаженням. Автоцистерна оснащена спеціальним контуром, по якому подається гаряча пара, володіє можливістю підігріву вантажу в зимових умовах.
  • цистерни з автономним підігрівом – мають спеціальне устаткування, яке допомагає підтримувати температуру рідкого вантажу на необхідному рівні впродовж всього транспортування;
  • односекційні цистерни – найбільш зручні при завантаженні/вивантаженні однотипного вантажу;
  • мультисекційні цистерни – для перевезення декількох різновидів продукту, при неповному завантаженні цистерни, а також роздільній доставці декільком вантажоодержувачам.

Основною групою наливних вантажів, що перевозяться нашою компанією , є хімічні речовини різного роду,в тому числі небезпечні, сільськогосподарська продукція (олія соняшникова, , соки, виноматеріали т.ін.), автомобільні масла ,а також сировина для харчової промисловості, котра перевозиться наливом.

Організуємо професійну доставку вантажів в термін